Od roku 1976 začal svoji hudební kariéru jako muzikant hrající na tanečních zábavách až do roku 1984, kdy se stal úspěšným absolventem Konzervatoře. Mezitím v roce 1983 až 1984 působil jako primáš cimbálové muziky VSPT Jánošík. Od roku 1988 do roku 1989 se stal součástí kapely Petra Olivy (Jožka Černý). Poté dostal v roce 1991 angažmá na Malorce jako součást hudebního uskupení Fireball, dále roku 1992 s kapelou Felous v Klagenfurt Vilach v rakouských Alpách. V roce 1993 založil vlastní kapelu Magnum , se kterou působil převážně na území Rakouska a Německa, a to až do roku 1995. Mezi léty 1996 a 1997 dostal opět nabídku hrát na Malorce, tentokrát se skupinou Charlie band. V roce 1999 vyjel opět se svou kapelou Magnum na Kanárské ostrovy (La Palma), kde působil jedním rokem. Po návratu od roku 2000 po současnost působí stále v kapele Magnum v České republice i zahraničí.
Vystudovala Obchodní a hotelovou školu v Brně. Odmalička se věnuje hudbě, zejména tvorbě interpretů Mariah Carey, Whitney Houston, Celine Dion a Michaela Jacksona. Po ukončení studia odjela do Velké Británie, kde pracovala 2 roky a po návratu se plně začala věnovat muzice. V té době se seznámila se spoustou vynikajících známých i méně známých českých umělců a muzikantů. Poté s kapelou získala angažmá v zahraničí a to zejména v prestižních hotelích v Rakousku, posléze také ve Švýcarsku. V současné době se věnuje hraní hlavně u nás v České republice, kde ji můžete vidět na různých akcích od svateb, narozenin a jiných menších oslav až po větší akce jako jsou firemní večírky, plesy a různé jiné veřejné akce. Dnes je také zároveň součástí kapely Joe Cocker Revival Brno, kde vystupuje jako jedna z vokalistek.

Hudebník, kytarista s dlouholetou praxí s produkcí k poslechu i k tanci.
Patří ke generaci, která ještě v plné síle zažila klasické vesnické zábavy a tancovačky.
Tím, jak se ale doba, technika a možnosti pro hudebníky posouvá kupředu, využívá dnešní vymoženosti, a proto si dovolí hrát s hudebními podklady, které do určité míry nahrazují chybějící členy kapely a může nabídnout produkci postačující k běžným oslavám narozenin, různých výročí, svateb a tak podobně.

Kapely, ve kterých hrál :

- Figurky 1991-1994
- Idyla 1997-2002
- Vocal Band Brno 2003 - 2006
- Bluechips 2007 – 2014
- Joe Cocker Band Brno 2015…


Možná alternativní uspořádání skupiny